truhlářství, prodej řeziva, výroba eurooken

Jizdárna 843, 691 02 Velké Bílovice, provozovna: Prušánky 188, 696 21 , Mobil: 602 551 499 (pí Valentová), Mobil: 777 893 422 (p. Zbyněk Valenta),web: truhlarstvi-drevoprodej.cz, e-mail: zb.valenta@centrum.cz

Truhlářství-Dřevoprodej Prušánky - Facebook
Truhlářství - dřevoprodej
DŘEVOPRODEJ DŘEVOVÝROBA
VÍCE INFORMACÍ VÍCE INFORMACÍ

Truhlářské překližky

 
I (B) - prakticky bez defektů, připouští se jen několik zdravých srostlých suků do průměru 8 mm, výběrová deska, obecně světlá a stejnoměrně zbarvená, přípustné hnědé proužky. Určena k přírodní povrchové úpravě. Nejsou povoleny žádné vysprávky - zátky.
 
II (BB) - deska obecně světlá a stejnoměrně zbarvená. Jsou povoleny občasné srostlé suky. Přípustná je oprava povrchu listu (rozevřené suky a zjevné vady před klížením jsou vyříznuty a nahrazenymalými vejčitými nebo kulatými dýhovanými vysprávkami se stejnou obecnou barvou jako má základní lícová dýha. Obecně velmi málo vysprávek na lícní desce a mnozí uživatelé si tuto jakost kupují k rozřezání pro přírodní povrchovou úpravu.
 
III (CP) - přípustné jsou suky o průměru max. 6 mm v množství 10 ks na 1 m2 povrchu listu. Jsou povoleny občasné vlasové prasklinky, vejčité či kulaté zátky - vysprávky mohou (ale nemusí) barevně ladit se základní lícovou dýhou.
 
Dřevina:                      bříza, 
Rozměry:                   1525 x 1525 mm

Tloušťky:                    3 - 24 mm 
Jakost krycích dýh:     B/BB (I/I), BB/BB (II/II), BB/CP (II/III) - broušené

Lepení:                       dle ČSN EN 636 - 2 (FK, IW 20)

 

Sídlo firmy:
Prušánky 188
691 21 Prušánky
e-mail:
info@truhlarstvi-drevoprodej.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies